W Twoim koszyku
znajduje się obecnie:
(Pusty)
Witamy,
zaloguj się, aby w pełni
korzystać z serwisu.

Wino w skrzynce to wyśmienity, szykowny i przede wszystkim bardzo elegancki upominek. Upominek możesz podarować osobiście lub zlecić nam przesłanie go pod wskazany adres w uzgodnionym terminie.

W naszej ofercie posiadamy imponującą ilość eleganckich upominków, które doskonale nadają się na prezenty. Upominki są opakowane w skrzynki drewniane, wiklinowe lub kartonowe, na których możemy umieścić logo firmy lub dowolny tekst okolicznościowy. Wszystkie skrzynki wyścielane są specjalnymi wiórkami, oraz ozdobione specjalnymi gadżetami.

Jeżeli czujesz, że Twój upominek, musi być jedyny i szczególny, skontaktuj się z nami. Uwzględniając Twoje sugestie przygotujemy indywidualny projekt odróżniający go od innych, tak aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo.

Kontakt:

+48 794 794 992
bok@prezencik.info 

 
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco informowanym o najnowszych produktach z naszego sklepu:

Witamy w naszym sklepie internetowym

Witamy Serdecznie w naszym sklepie z wyjątkowymi upominkami okolicznościowymi. Posiadamy w naszej ofercie imponującą ilość eleganckich upominków, które doskonale nadają się na prezenty dla Państwa bliskich lub kontrahentów biznesowych. Upominki są opakowane w drewniane skrzynki, na których możemy umieścić logo firmy lub dowolny tekst okolicznościowy. Wszystkie skrzynki wyścielane są specjalnymi wiórkami, oraz ozdobione specjalnymi gadżetami.

Życzymy udanych zakupów.

Szybki kontakt

E-mail: bok@prezencik.info
Tel.: +48 52 33 55 023
Fax: +48 52 33 55 023
Mobile: +48 794 794 992
GG: 1512933