Zestawy z Winem

Najlepsze Produkty

Skrzynki upominkowe doskonałym prezentem
dla twoich bliskich!

Sprawdź
Jaki prezent wybrać dla oddanego pracownika?

Jaki prezent wybrać dla oddanego pracownika?

Nabywanie upominków jest problematyczne przede wszystkim dla osób, których nie znamy wystarczająco dobrze, aby wiedzieć co lubią, a za czym z kolei nie przepadają. Skrzynki z grawerką np. życzeniami są uniwersalnym prezentem, który przypadnie do gustu każdemu. Kto powinien zostać obdarowany takim prezentem? Upominki na urodziny przeznaczone są zarówno dla pracowników zatrudnionych przez rok, dwa lata, jak i od początku istnienia firmy. To gest, który pozostaje głęboko w pamięci, dzięki czemu pracodawca zyskuje szacunek podwładnych, a pamięć o dacie urodzin naprawdę robi wrażenie. Jest to związane z bezustannym śledzeniem kalendarza oraz nabywaniem odpowiednich prezentów, skrzynki z winem są jednym z nich.

Prezenty firmowe dla oddanego pracownika powinny mieć jednak więcej charakteru, a także odpowiedni wydźwięk ukazujący jak ważny jest on w oczach pracodawcy. Taka metoda nagradzania pracowników jest tak samo dobra, jak nie lepsza od oferowania premii. Co prawda dodatkowe pieniądze zawsze się przydają, jednak niespodzianka w postaci upominku jest w stanie wywołać większe emocje oraz wzruszenie. Zatrudnione osoby to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, podziału tego nie można potraktować lekceważąco, ale skupić się na cechach charakterystycznych obu płci.

Co lubią kobiety? Z reguły nie stronią one od słodkości, kawy oraz kwiatów. Panowie z kolei przepadają na dobrymi trunkami i wszystkimi gadżetami z nimi związanymi, chociażby mowa o dobrej jakości szklankach do whisky. Jakie prezenty dla kontrahentów wybrać? Może coś nawiązującego do polskości, jak chociażby wyroby przypominające te z domowej spiżarni? Oryginalność tego upominku wprawi w zdumienie, zachwyci, a przede wszystkim sprawi, że tak doceniony kontrahent nie będzie przeszukiwał sieci, aby znaleźć bardziej korzystną ofertę czy nawiązywał kontakt z konkurencyjną firmą. Staranie w każdym przypadku będzie się opłacać, a ofiarowanie prezentu wpłynie pozytywnie na dalsze rokowania firmy.

Wszystkie komentarze


Aktualności

12 gru 2021
Uwaga - od 12.12.2021 do dnia 8.01.2022- Przerwa Świąteczna
Uwaga - od 12.12.2021 do dnia 8.01.2022- Przerwa Świąteczna

Uwaga - od 12.12.2021 do dnia 8.01.2022- Przerwa Świąteczna.

30 sty 2020
Czy w dzisiejszych czasach można stworzyć oryginalny prezent?
Czy w dzisiejszych czasach można stworzyć oryginalny prezent?

Czy w trakcie takich okoliczności jak urodziny, imieniny czy święta Bożego Narodzenia silisz się ...

30 sty 2020
Jaki prezent wybrać dla oddanego pracownika?
Jaki prezent wybrać dla oddanego pracownika?

Nabywanie upominków jest problematyczne przede wszystkim dla osób, których nie znamy ...Projekt i realizacja inpero.pl